Foto Hit
BIP Mali Gorzowiacy
Nasi partnerzy

 

KONCERT Z DEDYKACJĄ "Rodzicom i nie tylko" 27.05.2012

Archiwum » AKTUALNOŚCI 2012 » KONCERT Z DEDYKACJĄ "Rodzicom i nie tylko" 27.05.2012

Było pięknie, kolorowo, wzruszjąco i trochę wspomnieniowo.
Jak tancerze dziękowali Rodzicom:

 

heartJesteście rodzicami, którzy się nie boją, wygłupiają się i śmieją sami z siebie. I za to wielkie dzięki!

heart Dziękuję za czytanie bajek przed snem, czuwanie przy łóżku, gdy byłam chora, troskę i poświęcony czas.

heart… za to, że mnie kochacie i za to, że jestem.

heart… że już od najmłodszych lat mogę rozwijać swoje pasje i znajdować własne inspiracje. Dzięki Wam nie zmarnowałem swojego dzieciństwa.

heart Dziękuję, że zadbaliście o to, abym była prawdziwą patriotką i nauczyła się kochać swoją ojczyznę.

heart…że mogłem zobaczyć tyle wspaniałych miejsc czasem naprawdę dalekich, poznać ciekawych ludzi i zebrać masę wspomnień. że mam możliwość poznania wielu krajów, ciekawych społeczności, różnorodnych kultur i miejsc, o których mi się nawet nie śniło.

heart Jestem wdzięczny za to, że mogłem być w tylu miejscach na ziemi i spotkać tak wielu ciekawych ludzi. Teraz lepiej rozumiem świat.

heart …za to, że gdy w młodszych grupach nie radziłam sobie, Wy mobilizowaliście mnie do tańca. Teraz już wiem, że to Wy wiecie, co jest dla mnie dobre.

heart Dzięki Wam poznałam, co to prawdziwa przyjaźń, dziękuję za tę szansę, która zdarza się raz na milion.

heartTobie, Tato, że kupiłeś proszek do prania, aby uprać halkę, a Tobie, Mamo, że z tak wielkim wysiłkiem, przez kilka godzin tę halkę prasowałaś.

heart Ty, Tato, szukałeś dla mnie po lasach kijów do Kurpiów albo do stroju czarownicy na bal przebierańców.

heart… również za wyrozumiałość, kiedy przywoziliście mi przypadkiem zgubioną baletkę.

heart…za to, że przez tyle lat woziliście i odbieraliście mnie z zajęć. Czasami też musieliście budzić się, żeby po mnie przyjechać.

heart ... że przychodzicie na wszystkie koncerty.

heartTobie, Mamo, że zaszczepiłaś we mnie miłość do tańca, bez którego teraz nie wyobrażam sobie życia!

heart… za to, że po prostu przy mnie jesteście. Dopiero po tylu latach w zespole widzę i doceniam, ile włożyliście we mnie trudu, czasu i poświęcenia.

heartNie mogłam wymarzyć sobie lepszych rodziców. Bardzo Was kocham!

Załączam szczególne podziękowania dla Alicji Zell za przygotowanie i realizację prezentacji filmowej na koncertangel

 

 

Komentarze

Ela Matuszkiewicz babcia Miki i Natalii

2012-10-18

Jak zawsze pieknie, cudnie, mozna ogladac i sluchac Was bez konca. Dziekuje za piekny koncert dla rodzicow i nie tylko.Brawo, ogromne gratulacje dla Panstwa Szupilukow i wykonawcow. Dobrze, ze jestescie w Gorzowie.
Maria Szupiluk

2012-10-18

Dziękuję i serdecznie pozdrawiam. To miło być potrzebnym!
anna mika

2012-10-18

faktycznie , to był bardzo piękny i niezapomniany koncert , a poczęstunek był pyszny. nie wiem co by było , gdyby Was nie było . Dziękuję.
Cezary Rystwej

2012-10-18

Pięknie:) Jak zwykle wysoki poziom, fajny pomysł koncertu. Pozdrawiam wszystkich MG i MGO.
Monika Tomiczek

2012-10-18

Piękne i czarujące widowisko. To wielki talent, stworzyć tak barwne przedstawienie i przenosić nas spod Krakowa na Mazury, czy z Kaszub na Podhale. Ten trud się opłaca. Widok zmęczonych, ale prze-szczęśliwych dzieci jest nieoceniony! Pięknie dziękujemy, szczególnie w imieniu tych najmłodszych, który swój debiut zapamiętają na zawsze.:)
Anna i Marek Musikla

2012-10-18

Byliśmy na koncercie pierwszy raz - IV gr - i nie żałujemy. Było pięknie. W szczególności podobała się nam II grupa która pokazała klasę! Orawa, Lublin i Krakowiak był piękny! Trafnym pomysłem było rozdzielenie w krakowiaku grupy I i II. Dzięki temu można było osobno zobaczyć umiejętności starszych i młodszych. I trzeba powiedzieć, że II grupa dogania faworytów z grupy I i czujemy z mężem, że to oni - dzieci z grupy II w przyszłości będą najmocniejszym filarem zespołu. Pozdrawiamy!
Jędrzej Lorek

2012-10-18

Dwa wyjątkowe koncerty. :) Gratulacje dla wszystkich! :)
PS W imieniu kapeli ZTL "Mali Gorzowiacy" niezwykle uprzejmie proszę o zainstalowanie nam naszego własnego INFOBOXA! :D
Pozdrawiam!
JL
mama

2012-10-18

Koncert "Rodzicom i nie tylko" był wzruszający, piękny, kolorowy... Brakuje słów, aby go opisać. Podziwiam wysiłek jaki włożyły nasze dzieci w przygotowanie tego i w sam wysęp. To było kilka godzin ciężkiej pracy. Dziękuję!
Iwona Sobków

2012-10-18

Śpiew, taniec, folklor, tradycje, patriotyzm - najpiękniejsza przygoda życia, jaka przydarzyła się mojej córce. Dziękuję!
Beata Pampuchowicz i Kornelia

2012-10-18

Gratulujemy koncertu !!!!!! -bardzo ciekawa forma-Wszystkim z naszej rodzinki bardzo się podobało, było zabawnie profesjonalnie i wzruszająco. Wiekie gratulacja dla wszystkich wykonawców i podziekowania dla wszystkich biąrących udział w przygotowaniu WIDOWISKA:-)
mamuśka

2012-10-18

Piękny Występ co tu dużo mówić JESTEŚCIE SSSUUUPPPEEERRRRR . Dziękuję WAM WSZYSTKIM za te piękne wrażenia. Wielkie ukłony też w stronę Maryli i Krzysia.DZIĘKUJĘ
rodzice Zuzi z gr.IV

2012-10-18

Dziękujemy za wspaniały występ! Ciężka praca i włożony trud w przygotowanie młodzieży i dzieci przyniosły fantastyczny efekt! Państwu Szupiluk gratulujemy umiejętności wspólpracy z tak liczną grupą młodych ludzi. Dziękujemy wszystkim, którzy włożyli trud w przygotowanie naszych dzieci i zorganizowanie koncertu. Wyrazy uznania dla kapeli - macie kondycję!
Zuzia ciągle jeszcze jest w transie - śpiewa, tańczy - występuje ; -)))
Beata Byczkiewicz

2012-10-18

Jędrek mógłby z pewnościa grać jeszcze ze dwie godziny i by się nie zmęczył. , lecz ja to sie nie mogłam na drugi dzien ruszyć- starość nie radość. Ale i tak sie raduję koncertem ,tancerzami i graniem-trzeba być twardym.
Elżbieta Marcinkowska

2012-10-18

Koncert był wspaniały (tak jak wszystkie MG). Od początku do końca jego trwania broda mi się trzęsła ze wzruszenia. Wielkie dzięki!
Facebook